KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7652393
nr 765 2393
Färgetsning
signerad, Stephansdomen, motivets mått: 23x16
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 juni 2012
kl 17:13:12
150 kr